Letné tenisové tábory  15.-19. JÚL  a  5.-9. AUGUST 2024

Letné tenisové tábory 15.-19. JÚL a 5.-9. AUGUST 2024

Prihlasovanie na letné tenisové tábory v Nitre

Tenis, pohybové aktivity, nové priateľstvá, zážitky a kopec zábavy.

Tenisový tábor je odporúčaný pre deti od 5 do 12 rokov. Tenisové zručnosti nie sú potrebné, treba si nabaliť so sebou dobrú náladu, disciplínu a radosť z pohybu.

 

Prihlásenie

Otvorte si  prosím tento odkaz kde sa nachádza prihlasovací formulár na tábor:

15.-19. Júl 2024 - Prihláste sa tu 👉  https://forms.gle/WioxSgDubidDz3yW7
5.-9. August 2024 - Prihláste sa tu 👉 https://forms.gle/Wcaj46qWTTEHxwFG6

 

Cena

Cena tenisového tábora je 180€. (Členovia akadémie 170€)

Naše tábory majú obmedzený počet voľných miest, je potrebné si vopred rezervovať miesto.  Po vykonaní rezervácie je potrebné kurz zaplatiť prevodom na:  č. účtu: SK 1509000000005126886233. Pri platbe do správy pre príjemca je potrebné uviesť : "Tábor Skalka" termín tábora, meno Dieťaťa

 

Dôležité !!! 

Pokiaľ klient platbu nezrealizuje do 5 pracovných dní, jeho rezervácia bude zrušená. Uhradenú rezerváciu je možné bezplatne zrušiť najneskôr 5 dní pred začatím kurzu alebo tábora. Bude Vám vrátená plná suma. V prípade že zrušíte svoju rezerváciu len 4 a menej dní pred začatím kurzu alebo tábora, zaplatenú sumu vám vrátime po odrátaní storno poplatku, ktorý činí polovicu z celej sumy kurzu alebo tábora.   

Počas priebehu už nie je možné požadovať odstúpenie s vrátením peňazí. Pri prerušení v prípade ak zdravotný stav alebo nepredvídaná udalosť dlhodobo nedovoľuje navštevovať kurz, a klient predloží písomné potvrdenie o tejto udalosti najneskôr do piatich dní odo dňa prerušenia účasti na kurze alebo tábore, má nárok požadovať náhradnú permanentku, ktorej hodnota je polovica zo sumy, ktorú klient na kurze alebo tábore nevyčerpal. Permanentka je platná len určité obdobie podľa uváženia poskytovateľa.

 

Popis táborov

Organizujeme tábory už 6 rokov. Každoročne sa k nám vracia mnoho známych tvárí, čo svedčí o tom, že to tu majú s nami radi. Na táboroch decká zažijú kopec zábavy, ich raketa za ten týždeň vypráši veľa tenisových lôpt, prepotia veľa tričiek a vytvoria si nové priateľstvá. Zažijú super atmosféru na opekačke a všetko vyvrcholí super turnajom, v ktorom si decká okúsia turnajovú atmosféru.

Ich žalúdkom doprajeme výbornú desiatu , obed a olovrant, ktoré okrem výbornej chuti spolu s pitným režimom dodávajú deťom dostatok energie ☺.

Zábavnou a hravou formou učíme disciplínu a pravidla nielen v správaní ale aj v trénovaní, stravovaní a vo všetkom v bežnom živote. Snažíme sa tak poukázať na skutočné hodnoty života. Ako sú priateľstvá, hodnota každého človeka, autentickosť, kolektívna sila, sebavedomie, radosť z maličkostí, vzájomná pomoc. To je to, čomu veríme. Podrobný program aktivít, Vám bude zaslaný na váš email najneskôr 5 dní pred začiatkom tábora. Nastavený program môžeme počas tábora zmeniť v závislosti od toho či bude počasie v súlade s našimi aktivitami.