Tenisové Tábory

Tenisové Tábory

Hlavné info

Tenis, pohybové aktivity, nové priateľstvá, zážitky a kopec zábavy.

Tenisový tábor je odporúčaný pre deti od 5 do 12 rokov. Tenisové zručnosti nie sú potrebné, treba si nabaliť so sebou dobrú náladu, disciplínu a radosť z pohybu.

Termíny táborov : 

15. - 19.Júl 2024

5. - 9. August 2024

PRIHLÁSENIE

Otvorte si  prosím tento odkaz kde sa nachádza prihlasovací formulár na tábor:

Prihláška Júl: Vyplňte TU

Prihláška August:  Vyplňte TU

 

PLATBA
Cena týždenného denného tábora (5 pracovných dní) je - 180 EUR/dieťa. ( členovia akadémie 170€)

Dôležité !!!!!!
Tenisový tábor je potrebné vyplatiť najneskôr 5 dní od vyplnenia a odoslania prihlasovacieho formulára na číslo účtu / IBAN: SK1509000000005126886233. Do správy pre príjemcu uveďte, prosím, Meno a priezvisko dieťaťa _Tábor Júl.

Pri nezaplatení sumy za tábor, bude vaša rezervácia zrušená. Z tábora je možné odhlásiť sa najneskôr 5 dní pred táborom. Vtedy Vám bude vrátená plná suma. Ak sa odhlásite 4 dni a menej pred začiatkom tábora, tak vám bude vrátená suma až po odrátaní storno poplatku čo činí polovicu z celkovej sumy tábora.
Počas priebehu už nie je možné požadovať odstúpenie s vrátením peňazí. Pri prerušení v prípade ak zdravotný stav alebo nepredvídaná udalosť dlhodobo nedovoľuje navštevovať kurz, a klient predloží písomné potvrdenie o tejto udalosti najneskôr do piatich dní odo dňa prerušenia účasti na kurze alebo tábore, má nárok požadovať náhradnú permanentku, ktorej hodnota je polovica zo sumy, ktorú klient na kurze alebo tábore nevyčerpal. Permanentka je platná len určité obdobie podľa uváženia poskytovateľa.

V cene je zahrnuté: tenisové tréningy, cvičenia, vstupné kúpalisko, Skillab, Opekačka,  výlety, pitný režim, strava 3x denne, občerstvenie. O konkrétnom programe na každý deň budete informovaný cez váš email, najneskôr 5 dní pred začiatkom tábora.

Miesto konania:

TK Skalka Nitra
Tulipánová 1, ( areál základnej školy Tulipánová), vstup cez zadný vchod od Hangockej
Denne pondelok - piatok 8:00 - 16:00 ( príchod najskôr 7:30 - vyzdvihnutie najneskôr 17:00)


V prípade akýchkoľek otázok nám zašlite e-mail na info@taskalka.sk


Tešíme sa :)


Tím Tenisovej Akadémie Skalka

Napíšte nám

A zažite ten najlepší tábor
Formulár bol úspešne odoslaný